Haber

Aleksandar Stanojeviç, A takımla ilk antrenmanına Konyaspor’da başladı.

Konyaspor’da İlhan Palut ile ayrılığının ardından göreve başlayan Sırp Teknik Direktör Aleksandar Stanojeviç, takımın başında ilk antrenmanına çıktı.

Konyaspor, İlhan Palut ile ayrılığının ardından Sırbistan Süper Ligi ekiplerinden Partizan’ın teknik direktörlüğünü yapan Aleksandar Stanojeviç’i kadrosuna kattı. Stanojeviç, 1.5 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra ilk antrenmanına Konyaspor’da başladı. Antrenman ısınma hareketleri ile başladı. 10’a 10 pas oyunlarıyla devam eden antrenman, taktik çalışmayla sona erdi.

Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Stanojeviç, “Mümkün olduğunca kendimi göstermek istiyorum. Futbol kulübünde 7/24 çalışan çalışkan biriyim. Yeni sayfanın yeni şanslar getireceğine inanıyorum. ve benim için fırsatlar. Aslında burada olduğum için mutluyum. Önceki kulübümde de baskı vardı. Taraftarla bir arada olduğumuz zamanlar oldu. Taraftarın beklentisi ve heyecanının bize umut ve emek vermesi adettendir. Taraftarların duygularından ve tepkilerinden çok memnunum.” – KONYA

haber-hacibektas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu